Kalendarz na cały rok

W Kalendarzu Google można w łatwy sposób dodawać wydarzenia, uroczystości oraz zadania do wykonania, można udostępniać je znajomym, rodzinie albo zachować tylko dla siebie. Kalendarz bardzo upraszcza organizację.

Aktualna godzina

Aby dowiedzieć się, która jest aktualnie godzina w Polsce oraz na świecie wejdź na stronę Godzina.info . Znajdziesz tam oprócz dokładnego czasu także informacje o zmianie czasu na letni i na zimowy, o strefach czasowych oraz aktualną datę i kto dzisiaj obchodzi imieniny. Czas pobierany jest z serwerów podłączonych do zegara atomowego.

Niedzwiedzie

Kolejna bardzo ciekawa strona o zwierzętach, tym razem o niedźwiedziach. Został omówiony każdy z gatunków: niedźwiedź polarny, brunatny, koala i wiele innych.

Fundusz Ochrony Środowiska

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej jest podstawą polskiego systemu finansowania ochrony środowiska. Zadaniem Fundusz Ochrony Środowiska jest obecnie głównie efektywne i sprawne wykorzystanie środków pochodzących z Unii Europejskiej przeznaczonych na rozbudowę i modernizację infrastruktury ochrony środowiska w Polsce.

Przechadzki, wyprawy i wędrówki

Strona przechadzka.pl to blog zawierający opisy wypraw i wędrówek. Na blogu jest zamieszczonych dużo zdjęć, zazwyczaj obrazujących dziką przyrodę (ale nie tylko). Z opisów można wyłuskać wiele przydatnych porad dotyczących turystyki i survivalu. Opisywane przechadzki są z różnych miesięcy, możemy zobaczyć wycieczki z wszystkich pór roku.

Czas i data

Tutaj można sprawdzić aktualny czas i datę, dostępny jest też kalendarz. Można dowiedzieć się czym jest czas, poczytać historię odmierzania czasu oraz jak powstawał współczesny kalendarz.

Ludzie i ich życiorysy

Bardzo duża baza sławnych, zasłużonych dla świata ludzi. Opisane są ich dzieje, losy, historie życiowe, biografie i życiorysy. Są tam naukowcy, artyści, muzycy, pisarze, sportowcy, politycy.